درباره ما:

نشاکار:

نشاکار یکی از سایت تخصصی فروش آنلاین برنج ایرانی می باشد که توسط کشاورزان شهرستان تالش ،یکی از شهر های غربی استان گیلان، با هدف ارتباط دادن مستقیم بین کشاورزان و مصرف کننده های نهایی ایجاد شده و برنج حاصل از تلاش نشاکاران این شهرستان را عرضه می کند.

از جمله برنج هایی که در شهرستان تالش کشت می شود می توان به برنج هاشمی اشاره کرد که به دلیل داشتن عطر و طعم بسیار خوب و مناسب طرفداران بی شماری را در سراسر کشور دارد.

از نمونه های دیگر برنج ایرانی که در این شهرستان کاشت می شود می توان برنج شیرودی ، فجر ، زردم ، گیلانه و …. را نام برد.

شهرستان تالش نیز بدلیل داشتن مزارع حاصلخیز و آب و هوای مناسب جلگه ای که در حد فاصل بین رشته کوههای تالش و دریای خزر واقع شده است از بهترین مناطق کاشت انواع مختلف برنج ایرانی در شمال کشور به شمار می رود.

تفاوت اول :

از جمله تفاوت هایی که نشاکار با سایر سایت های فروش اینترنتی برنج ایرانی دارد در این است که قبل از خرید محصول و ارسال سفارش در اپتدا یک نمونه از محصول مورد نظر را برای مشتریان ارسال نموده تا قبل از خرید از برنج نمونه پخت کرده و از کیفیت آن مطمئن باشند.

تفاوت دوم:

یکی دیگر از نکات مهم در مورد نشاکار این است که این سایت توسط تعدادی ازکشاورزان شهرستان تالش راه اندازی شده است و مشتریان با خرید از این سایت بدون واسطه برنج ایرانی را از کشاورز تهیه می کنند.

خرید مستقیم از کشاورز دو مزیت مهم و اساسی کیفیت و قیمت را به همراه دارد یعنی اینکه چون محصول ارائه شده برنج کشاورز است بنابراین هیچ گونه دخل و تصرفی در این محصول وجود ندارد و صد در صد خالص بوده و کیفیتش تضمین شده می باشد.

مورد دوم قیمت آن می باشد که به مراتب به نسبت به برنج فروشی های سنتی و سایر سایت های فروش برنج ایرانی ارزان تر خواهد بود.

فهرست